Protector to licencjonowana firma, z ponad 20 letnim doświadczeniem. w ochronie. Podejmując się zadania ochrony rozpoczynamy swoje działania od wykonania diagnozy. Zebrane obserwacją poddajemy szczegółowej analizie a sformułowane wnioski pozwalają przeciwdziałać potencjalnym zagrożeniom. Z doświadczenia wiemy, jak bardzo ważne jest dobre przygotowanie planu, opracowanie odpowiednich procedur i nadzór nad przebiegiem działań. Połączenie bieżącej analizy, wykorzystanie środków technicznych i nasze doświadczenie pozwala nam, na podjęcie odpowiednich kroków by skutecznie ochronić powierzone nam mienie. Skuteczne działania prewencyjne i niezawodnym system zabezpieczeń, elastyczne dostosowanie do potrzeb i oczekiwań klientów pozwalają nam, na natychmiastową reakcję na zaistniałe sytuacje.

Wśród klientów, którzy korzystają z naszych usług znajdują się:

Politechnika Poznańska, ZOZ w Gnieźnie, Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie, Termy Maltańskie, Park Wodny w Suchym Lesie, a także Agart, BMW, Van Graaf, , Chata Polska. Zaufały nam również sieci sklepów: Castorama, Intermarche, Media Markt, Mega Avans, Piotr i Paweł i Saturn.

Wszystkie działania, jakich się podejmujemy wdrażane są z pełnym poszanowaniem regulacji prawnych i interesu zleceniodawcy. Zawsze dbamy o zachowanie etyki zawodowej oraz zapewniamy pełną dyskrecję.