Referencje

Naszą rzetelność i doświadczenie docenili między innymi:

Przykładowe referencje

Naszą rzetelność i doświadczenie docenili między innymi:
Z usług firmy Protector korzystamy od 2001 roku. Z pewnością możemy wyrazić pozytywną opinię na temat dotychczasowej współpracy. Firma poprzez swoich pracowników a w szczególności kadrę kierowniczą jest otwarta na nasze potrzeby i oczekiwania. Na pochwałę zasługuje fakt, szybkiej reakcji w sytuacjach pilnych i nietypowych. Wyrażamy nadzieję, że dalsza nasza współpraca będzie przebiegać równie bezkonfliktowo jak dotychczas.
<b>Maria Magdalena Banach</b> - Prezes Zarządu
Maria Magdalena Banach - Prezes Zarządu
Piotr i Paweł
Agencja Ochrony Protector Spółka z o. o. w okresie wykonywania umowy ochrony mienia Politechniki Poznańskiej dała się poznać jako solidna i pewna firma, gwarantująca właściwe zabezpieczenie mienia oraz wysoką jakość usług.
<b>dr inż. Janusz NAPIERAŁA</b> - Kanclerz
dr inż. Janusz NAPIERAŁA - Kanclerz
Politechnika Poznańska
Niniejszym rekomendujemy Państwu usługi firmy PROTECTOR Sp. z o.o.. PROTECTOR Sp. z o.o. pełni usługi ochrony osób i mienia w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las w sposób wysoce profesjonalny, rzetelny i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na szczególną uwagę zasługują nie tylko zaawansowane technologie w służbie ochrony mienia, ale także komunikatywność, szybki czas reakcji i elastyczność względem klienta.
<b>Matylda Strebejko-Komarowska</b> - Z-ca Dyrektora
Matylda Strebejko-Komarowska - Z-ca Dyrektora
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna • Suchy Las
Spółka PROTECTOR z Poznania świadczy dla nas usługi w zakresie ochrony osób i mienia od czerwca 2011. Z powierzonych zadań pracownicy firmy wywiązują się bardzo rzetelnie i profesjonalnie, wykazując się przy tym dużą elastycznością, kulturą osobistą oraz pełnym zaangażowaniem.

Nasza dotychczasowa współpraca potwierdza, że Spółka PROTECTOR jest poważnym, solidnym partnerem, godnym polecenia każdej instytucji potrzebującej sprawnej i skutecznej usługi ochroniarskiej na obiekcie wielkoformatowym.
<b>Wioletta Włodarczyk</b>
Wioletta Włodarczyk
SATURN
Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu Sp. z o. o. niniejszym potwierdza, iż Firma Protector Sp. z o.o. jest firmą solidną, wywiązującą się ze swoich zobowiązań w sposób satysfakcjonujący, zachowując wszystkie ustalenia ze zleceniodawcą i dotrzymując terminów wykonywania swych usług.
<b>Krzysztof Krauze</b> - Prezes Zarządu
Krzysztof Krauze - Prezes Zarządu
ZZO
Zaświadczam, że w porównaniu do poprzedniej firmy, firma PROTECTOR realizuje usługę lepiej, sprawniej i bardziej profesjonalnie. Zaproponowany system ochrony obiektu pozwolił nam zredukować koszty. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
<b>mgr Michał Wiktor</b> - Dyrektor Parku Wodnego Octopus
mgr Michał Wiktor - Dyrektor Parku Wodnego Octopus
Octopus
Zespół Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie w Gnieźnie korzysta z usług ochrony firmy „Protektor" Sp.z o.o z siedzibą w Poznaniu ul. Wergiliusza 42 od dnia 3.06.2013 r. Stwierdza się, iż zlecone usługi są wykonywane solidnie. Zatrudnieni pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, zdyscyplinowani i sumiennie wykonują swoje obowiązki służbowe. Pracę wykonują zgodnie z powierzonym zakresem czynności.
<b>Jacek Frąckowiak</b> - Dyrektor
Jacek Frąckowiak - Dyrektor
Zespół Opieki Zdrowotnej

PROTECTOR jest firmą, która doskonale rozpoznaje potrzeby klienta. Po wstępnym zapoznaniu się z obiektem i procedurami obowiązującymi w naszej firmie, zaproponowano nam konkretny plan ochrony. Cenię sobie bardzo zaangażowanie w pracy osób zatrudnionych w PROTECTOR Sp. z o.o. Ochrona Osób i Mienia z Poznania. Dobór właściwych pracowników i umiejętny ich nadzór sprawiają, że powierzone obowiązki wykonywane są rzetelnie.
Media Markt Poznań
Media Markt Poznań
Od stycznia 2004 roku sklep (market) Mega Avans Poznań w Starym Browarze korzysta z usług ochrony świadczonych przez Agencję Ochrony PROTECTOR. Dogłębna znajomość problematyki magazynowej oraz linii kas zaowocowała wprowadzeniem niestandardowych rozwiązań, zaproponowanych przez A.O PROTECTOR i wpłynęła na polepszenie organizacji pracy a także minimalizację strat. Wprowadzone zmiany nie dezorganizowały pracy sklepu. Kompleksowa obsługa w zakresie ochrony, skupiająca się na strategicznych punktach marketu a także dodatkowe szkolenia personelu sklepu przeprowadzane przez konsultantów firmy, skutecznie przyczyniły się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa.
Mega Avans Poznań
Mega Avans Poznań
Z usług Agencji Ochrony PROTECTOR korzystamy od 2004 roku. Dzięki rzetelności i doświadczeniu skutecznie realizowane były powierzone zadania ochrony mienia. Atutem firmy jest przede wszystkim profesjonalizm, wysoka kultura osobista i zaangażowanie pracowników. Kilkuletnia współpraca wskazuje na to że, jest to firma która w sposób zawodowy zajmie się ochroną obiektów.
DOMATOR spółka z o.o.
DOMATOR spółka z o.o.
Przyjęcie zaproponowanych przez firmę PROTECTOR rozwiązań z zakresu wykonywanych zadań wpłynęło na polepszenie organizacji pracy oraz na minimalizację strat. Pozwoliło na wypracowanie nowych, skutecznych metod kontroli. Głęboka znajomość problemów magazynowych i obsługi klienta pozwoliło na znaczną poprawę zabezpieczenia obiektu. Profesjonalizm, doświadczenie oraz ponadprzeciętne zaangażowanie stawia Agencję PROTECTOR w gronie najlepszych.
PHOENIX Pharma Polska
PHOENIX Pharma Polska
Firma PROTECTOR świadczy dla naszej firmy usługi ochrony i zabezpieczenia stacji. Tym samym z wykonania tych usług firma nasza jest bardzo zadowolona. Szczególnie wskazujemy na sprawne działanie firmy PROTECTOR, dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych przez pracowników firmy oraz profesjonalne działanie prewencyjne uniemożliwiające tworzenie się sytuacji zagrożenia utraty części mienia naszej firmy.
BP
BP
Agencja detektywistyczna PROTECTOR jest firmą wyspecjalizowaną i dobrze przygotowaną do prowadzenia statutowej działalności. Kadra firmy, pracownicy ochrony oraz ich wyposażenie techniczne w pełni gwarantują właściwe wywiązywanie się z obowiązków z warunków umowy.
WROMAR
WROMAR